نویسنده : MASTERCHIEF

نوشته شده در : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

داغ داغ! فیلم جدید « Mortal Kombat» تاریخ انتشار و جزئیاتی از ان فاش شد!

با انتشار بازی ۱۱« Mortal Kombat» در نسل هشتم بازی های ویدیویی گمانه زنی بیش از پیش برای ساخت دنباله برای این بازی بی نظیر ویدیو بالا رفت و اکنون اطلاعات محدودی به انتشار رسیده است،باسینما ریپورت همراه باشید تا باهم نگاهی به این اطلاعات بیندازیم.

 

چندی پیش نتفلیکس اعلام کرده بود که کاربران می توانند فیلم Mortal Kombat که در سال ۱۹۹۵ با درجه سنی PG-13 منتشر شده بود را در این شبکه استریم تماشا کنند. با محدودیت های زمان خود توانست خود را به فروش ۱۲۲میلیون دلاری ان هم فقط با ۲۰ میلیون که رقم فوق العاده یی در گیشه جهانی محسوب می شود برساند.
البته ;I مورد توجه منتقدان قرار نگرفت.

اما دوسال بعد یعنی در سال ۱۹۹۷ دنباله این فیلم و بازی های مورتال کمبت که منبع اتقباس قوی محسوب می شود ساخته شد. فیلم به شدت بدی از اب در امد دلیلش هم تغیر عوامل فیلم بود.

 

جو تسلیم، بازیگر فیلم The Raid (یورش)، قرار است نقشSub-Zero را در این فیلم که اقتباسی از بازی معروف مورتال کمبت است را بر عهده داشته باشد او هم‌چنین اولین بازیگر معرفی شده برای این فیلم است.

 

ودی لین، بازیگر کانادایی-چینی پس از انجام مذاکرات با کمپانی سازنده مورتال کامبت برای بازی در نقش لیو کانگ انتخاب گردید، لودی لین پیش از این در سریال Black Mirror (آینه سیاه) نقش یک کنگفو کار را بر عهده داشته و از لحاظ فیزیکی بسیار به کارکتر لیو کانگ شباهت دارد.

ودی لین در نقش لیوکانگ

 

Megan Fox(مگان فاکس) از او سوال شده بود اگر بخواهید نقش یک ابرقهرمان رابازی کنید کدام شخصیت را انتخاب می کنید؟

او  هیچ ابرقهرمانی به ذهنش نرسیده بود ولی در ادامه گفت دوست دارد به جای شخصیت شرور کیتانا از مجموعه مورتال کمبت بازی کند.

و میرسیم به کارگردان این فیلم که فیلم هایی همچون: Aquaman(اکوامن) و انابل و اره و احضار را به عهده داشته است کارگردانی می کند.
خیالمان که از کارگردانی تا حدودی راحت شد میرسیم که به سه نویسنده که قبلا هم اثبات شده اند و باید منتظر باشیم و ببینیم که نتیجه این تیم چه اثری از اب در می اید. ایا می توانددر عین جذابیت نظر منتقدان راهم جلب کند؟
ولی نتیجه اکثر ریبوت ها تا به امروز اصلا خوب نبوده است نه از نظر و منتقدان و نه از نظر مخاطب ها.

این فیلم ۵ مارس ۲۰۲۱ اکران می شود و فیلمبرداری در استرالیا در حال انجام است.

سریال Mortal Kombat که شکست خورد.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of